Політика конфіденційності та захисту персональних даних

Управління даною сторінкою за посиланням https://www.linkedin.com/company/choiceoftheyearukraine/  та/або

https://choice-of-the-year.com.ua/ (далі — «Сайт») здійснюється ТОВ «Вибір року» (далі – «Компанія»), що зареєстроване і діє відповідно до вимог законодавства України.
Політика конфіденційності та захисту персональних даних (далі — «Політика конфіденційності») діє відносно всієї інформації, яку Сайт отримує про Користувача під час його використання.

Дана Політика конфіденційності створена з урахуванням останніх змін в законодавстві, що регулює захист персональних даних, а саме — з урахуванням вимог Загального регламенту захисту даних (Регламент ЄС № 2016/679 від 27.04.2016 року або GDPR — General Data Protection Regulation).

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Використання Користувачем даного Сайту означає автоматичну і повну згоду Користувача з цією Політикою конфіденційності та умовами обробки персональних даних Користувача.

У разі, якщо Користувач не згоден з умовами Політики конфіденційності, останній зобов’язаний припинити використання Сайту і негайно покинути його.

Дійсна Політика конфіденційності застосовується до Сайту або до іншого, закритого веб-сайту на якому розміщена інформація.

Сайт не контролює і не несе відповідальності за сайти третіх осіб, на які Користувач може перейти по посиланнях, доступних на Сайті.

Компанія не перевіряє достовірність персональних даних, що надаються Користувачем Сайту.

Компанія є контролером персональних даних користувачів Сайту. Контролером персональних даних є особа, яка визначає, для чого (з якою метою) і яким чином збирати персональні дані.

ПРЕДМЕТ ПОЛІТИКИ КОНФІДЕЦІЙНОСТІ

Дійсна Політика конфіденційності встановлює зобов’язання Компанії щодо нерозголошення та забезпечення режиму захисту конфіденційності персональних даних, які Користувач повинен за вимогою надати Компанії під час користування Сайтом.

Персональні дані, дозволені до обробки в рамках цієї Політики конфіденційності, надаються Користувачем шляхом заповнення певних форм на Сайті і можуть включати в себе наступну інформацію:

 • П.І.Б. користувача;
 • контактний номер телефону Користувача;
 • адреса електронної пошти (e-mail) Користувача;
 • інші конфіденційні дані про особу користувача або контакти Користувача.

Крім даних, вищевказаних даних Політики конфіденційності, Компанія залишає за собою право автоматичного збору в процесі перегляду Сайту або його окремих сторінок Користувачем, наступних даних:

 • IP-адреси електронно-обчислювального пристрою (комп’ютера, телефону, планшета і т.д.) Користувача;
 • інформації про Сookies-даних, що зберігається в браузері Користувача;
 • інформації про електронно-обчислювальні пристрої (комп’ютері, телефоні, планшеті і т.д.) Користувача;
 • інформації про браузер Користувача, в т. ч. найменування, версію браузера і т.д.;
 • часу доступу на Сайт;
 • адреси сторінок Сайту, які переглядав Користувач;
 • адреси попередніх сторінок, з яких було отримано доступ до Сайту.

Відключення Користувачем функції збору Сookies може спричинити неможливість доступу до частин Сайту.

Сайт здійснює збір конфіденційних даних, передбачених цієї Політики конфіденційності, в т. ч. з метою виявлення та вирішення технічних проблем Сайту, для контролю навантаження на Сайті і для проведення статистичних підрахунків ефективності рекламних кампаній Сайту.

Будь-яка інша персональна або конфіденційна інформація, не обумовлена вище, підлягає надійному зберіганню і нерозповсюдження, за винятком випадків, передбачених цією Політикою конфіденційності.

ЦІЛІ ЗБОРУ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ КОРИСТУВАЧА

Персональні дані Користувача Компанія може використовувати в цілях:

 • для забезпечення належного підключення та надання інформації, що міститься в базах даних Сайту за допомогою реєстраційних даних, пов’язаних з особистим кабінетом Користувача(у разі необхідності його реєстрації/створення);
 • безпеки та запобігання шахрайству;
 • для підтвердження особи Користувача і проведення розрахунків (за необхідності);
 • щоб перевірити особу Користувача;
 • ефективного клієнтського обслуговування;
 • персоналізації використання Сайту;
 • відображення персоналізованої реклами;
 • надання спеціальних пропозицій та іншої інформації, яка, на думку Компанії, може бути цікава Користувачу;
 • надання Користувачу відомостей і повідомлень щодо використання Сайту;
 • надання Користувачу запрошень взяти участь в виставкових заходах, опитуваннях і з наданням в подальшому коментарів;
 • для звернення до Користувача поштою, телефоном (в тому числі SMS або іншими службами повідомлень) або електронною поштою, або шляхом показу відповідного повідомлення в межах Сайту, що використовується Користувачем, коли це необхідно у зв’язку з користуванням Сайту;
 • кращого розуміння потреб та інтересів Користувачів, які відвідують Сайт;
 • вдосконалення контенту, функціоналу і зручності Сайту;
 • вдосконалення товарів і послуг Компанії;
 • вдосконалення маркетингових і рекламних заходів Компанії;
 • підготовки та видачі персоніфікованих документів, які підтверджують отримання Користувачем тих чи інших послуг та/або робіт Компанії та/або її партнерів;
 • надання іншої інформації та послуг, запитуваних Користувачем;
 • будь-яких інших цілей, зазначених у чинній Політиці конфіденційності або інших угодах між Компанією та Користувачем.

Персональні дані Користувача можуть бути використані для інших цілей, не передбачених Політикою конфіденційності, що входять в сферу діяльності Сайту.

ЗБЕРІГАННЯ ДАНИХ

Компанія зберігає Персональні дані Користувача тільки до тих пір, поки вони потрібні їй, з метою, зазначеною в цій Політиці конфіденційності. У разі, якщо Компанія не потребуватиме певних даних про Користувача і їх не потрібно буде зберігати відповідно до вимог законодавства, вона видалить їх або буде зберігати таким чином, який унеможливить ідентифікацію Користувача.

СПОСОБИ, ПОРЯДОК І ТЕРМІНИ ОБРОБКИ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Обробка персональних даних Користувача здійснюється без обмеження терміну, будь-яким законним способом, в тому числі в інформаційних системах персональних даних з використанням засобів автоматизації або без використання таких засобів.

Користувач своїм перебуванням на Сайті автоматично погоджується з тим, що Компанія має право передавати персональні дані третім особам, виключно з метою виконання своїх зобов’язань перед Користувачем, в т.ч. передбачених цією Політикою конфіденційності.

Персональні дані Користувача можуть бути передані уповноваженим державним і судовим органам тільки при наявності законних підстав і відповідної вимоги.

При втраті або розголошенні персональних даних Компанія інформує Користувача про втрату або розголошення персональних даних будь-якими доступними їй методами.

Компанія вживає необхідних організаційних і технічних заходів для захисту персональної інформації від неправомірного або випадкового доступу, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення, а також від інших неправомірних дій третіх осіб.

Компанія спільно з Користувачем вживає всіх необхідних заходів щодо запобігання збиткам або інших негативних наслідків, викликаних втратою або розголошенням персональних даних Користувача.

ЗОБОВ’ЯЗАННЯ КОМПАНІЇ ІЗ ЗАХИСТУ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

Компанія зобов’язується і гарантує наступне:

 • Використовувати будь-яку отриману інформацію виключно для цілей, зазначених у цій Політиці конфіденційності.
 • Забезпечити збереження таємниці і збереження Персональної інформації Користувача.
 • Не розголошувати без попередньої письмової згоди Користувача, а також не здійснювати продаж, обмін, публікацію або розголошення іншими можливими способами переданих персональних даних Користувача, за винятком випадків передбачених цією Політикою конфіденційності.
 • Вживати заходів обережності для захисту конфіденційності персональних даних Користувача згідно з порядком, який зазвичай використовується для захисту такого роду інформації в існуючому діловому обороті.
 • Здійснити блокування персональних даних, що відносяться до відповідного Користувача, з моменту звернення або запиту Користувача, або його законного представника, або уповноваженого органу щодо захисту прав суб’єктів персональних даних на період перевірки, в разі виявлення недостовірних персональних даних або неправомірних дій.

ПОРЯДОК ВИРІШЕННЯ СПОРІВ

Користувач і Компанія вирішує всі суперечки і розбіжності, що виникають з відносин, на які поширюється дана Політика конфіденційності шляхом переговорів.

У разі недосягнення угоди, спір буде переданий на розгляд до судових органів за місцем знаходження відповідача відповідно до діючого процесуального законодавства.

ДОДАТКОВІ УМОВИ

Компанія має право вносити зміни в дійсну Політику конфіденційності без згоди і повідомлення Користувача.

Нова Політика конфіденційності вступає в силу з моменту її розміщення на Сайті, якщо інше не передбачено новою редакцією Політики конфіденційності.

Дійсна Політика конфіденційності розміщена на веб-сторінці Сайту.

Дійсна Політика конфіденційності відповідає вимогам законодавства України про захист персональних даних і містить докладні відомості про даних, які збираються, цілі, способи їх збору, обробки, використання і захисту.

Примітка для користувачів з Європейського Союзу: діюча Політика конфіденційності підготовлена на виконання обов’язків, передбачених Загальною регламентом щодо захисту даних (Регламент ЄС № 2016/679 від 27.04.2016 року або GDPR — General Data Protection Regulation).

Текст цієї Політики конфіденційності викладено українською мовою.

РЕКВІЗИТИ КОМПАНІЇ

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВИБІР РОКУ»

Місцезнаходження: 01001, Київ, вул. Хрещатик, 17, оф.31

38 (044)-230-28-47

Код ЄДРПОУ 41751101